o „Lego párty“

Hlavní poselství LEGO Party:

Bůh má dobrý plán pro tvůj život. Ten plán najdeš v Bibli – Božím slově. Bůh ten plán vypracoval, protože tě má moc rád a jako ten nejlepší projektant ví, co je pro tebe

dobré a co nebezpečné.

Když budeš stavět svůj život na Božím slově, když budeš poslouchat Boží rady, které jsou v Bibli, je to jako bys stavěl na pevném základě, na skále, protože Boží slovo je mocné, pevné a neměnné. Bůh dal do Bible zapsat mnoho dobrých rad, jak máme žít, abychom byli šťastní a abychom dělali Bohu radost.

Není to vždy lehké poslouchat Pána Boha. Vyžaduje to námahu, ale stojí to za to.

 

Program je koncipován jako jednodenní akce pro děti z nedělních besídek s cílem pozvat „mimosborové“ děti, spřátelit se s nimi a navázat kontakt s jejich rodiči. Děti i dospělí si při něm hrají na dělníky, jsou rozdělení do pracovních týmů a pod „odborným“ dohledem stavbyvedoucích plní úkoly během celého dne.

Video

Reportáž televize POLAR z LEGO párty v Albrechticích u Českého Těšína dne 3. 3. 2018 ke stažení (40 MB): Reportáž


 Obsah:

Všechny podrobnosti a zajímavosti včetně programu a balíčku ke stažení najdete na:

http://www.detskamisie.cz/pro-deti/legoparty/

 

Důležitým prvkem na závěr je kolaudace staveb:

  • příchod rodičů
  • společná kolaudace staveb – jednotliví stavbyvedoucí prezentují svoje lego vesničky
  • focení skupinek s jejich výrobky
  • rozhovory s rodiči

 

Těší nás velký zájem o LEGO párty,  díky němu je již maximální kapacita akce, 50 dětí, v Aši a Chebu naplněna. Pokud jste se nestihli přihlásit, nezoufejte. V ostatních sborech se registrace teprve spouští. Také se můžete  přijít podívat na kolaudaci stavby Lega. Informace na plakátech níže, nebo sledujte stránky jednotlivých sborů. Pro velký zájem připravujeme další termín LEGO párty pro západní Čechy a to předběžně od 27.4.2019 do 2.6.2019. Sbory se mohou hlásit na emailu zc@detskamisie.cz, nebo na mobilu +420 725 003 215.

Plakáty a pozvánky :